Zemlja zdrave hrane na Agro TV:

  1. epizoda: organska proizvodnja mleka, konkurs NLB banke i principi organske proizvodnje (Stefan Manja)
  2. epizoda: organska proizvodnja voća (Milenko Dolovac i Nataša Sabo), subvencije uprave za privredu Novog Sada i suzbijanje korova u organskoj proizvodnji
  3. epizoda: organska proizvodnja ovaca, prodavnica organskih proizvoda Geaorganic i poljozaštitni pojasevi (Brankica Babec)
  4. epizoda: organsko pčelarstvo, propisi i principi organske proizvodnje (Branka Lazic) i ostaci pesticida u namirnicama
  5. epizoda: domaći proizvodi, priprema za setvu (Branka Lazic) i gazdistvo Kuzmanović (Sanja Kuzmanović)
  6. epizoda: gazdnstvo Ranković (Vera Ranković), organska proizvodnja u EU (Snežana Oljača) i udruživanje organskih proizvođača (Zelena mreža Vojvodine)
  7. epizoda: Organska Proizvodnja Aćimović, prerada organskih proizvoda Razvojno inovativni centar „RIC“ i zapošljavanje žena u organskoj proizvodnji Ivana Miljanić Simić
  8. epizoda: Dragica Ostojić, organska proizvodnja u zaštićenim područjima Tanja Stanisin, Fakultet ekološe poljoprivrede Univerzitet Educons
  9. epizoda: organska proizvodnja u plastenicima Nada Letic, razvoj organske proizvodnje Branka Lazic i promocija organskih proizvoda Zelena mreža Vojvodine-Green Network of Vojvodina
  10. epizoda: Bio farma Šokšić, organska semena Anamarija Stojanovic, prerada i distribucija organskih proizvoda
  11. epizoda: organska proizvodnja Jelena Ninkov, plodnost zemljišta Tanja Stanisin, prof. dr Ljubomir Jovanovic Educons Univerzitet
  12. epizoda: Vladimir Vozar, Tanja Stanisin, Poljoprivredna skola Futog
  13. epizoda: Aleksandar Bogdanov, dr Jovana Đisalov (FINS), organska pijaca u Novom Sadu
  14. epizoda Stanimir Vesković, prof. dr Ljubinko Jovanović, Organska proizvodnja u Srbiji – Na putu ka organskoj
  15. epizoda: Mirko Vlcek, Dejana Pankovic Ex Saftic, 3.Skupština VOK (Geaorganic, Marija Vekovic Nikolajev, Sanja Kuzmanović, Aleksandar Bogdanov)
  16. epizoda: Organski proizvodi iz Pivnica, Razvojni Inovativni Centar Ric, Regional Development Agency Backa
  17. epizoda: Denis Cibula, Regionalna razvojna agencija Splitsko-dalmatinske županije, Marija Vekovic Nikolajev
  18. epizoda: Vladimir Sič, prof. dr Ljubo Vračar, Sonja Karlogan Todorović
  19. epizoda: Miroslav Holi, prof. dr Ljubo Vračar, Luka znanja
  20. epizoda: Gligorije Stanimirov, prof. dr Ljubo Vračar, osnovna škola na Čeneju
  21. epizoda: organska farma ovaca Miroslava Gabrića, Dusko Medic i Konferencija Serbia Goes Green
  22. epizoda: organski proizvođač iz Bačkih Vinograda Laslo Berenji, poglavlje 27 – životna sredina i udruženje Terras
  23. epizoda: organska proizvodnja godži bobica u Maloj Bosni, sertifikacija organske proizvodnje Nenad Novakovic i ekološki problemi održivog razvoja
  24. epizoda: Jelena Nedeljković organski proizvođač iz Kelebije, sertifikacija organske proizvodnje Nenad Novakovic i Centar za čistiju proizvodnju
  25. epizoda: organska hladno ceđena ulja Granum, srednja poljoprivredna škola u Zrenjaninu i udruženje Terras
  26. epizoda: organska proizvodnja Josipa Mamužića iz Ljutova, sertifikacija organske proizvodnje Nenad Novakovic i pravilnici za podsticaje u organskoj proizvodnji
  27. epizoda: organska proizvodnja Dušanke Đukic, Poslovni susreti organskih proizvođača Bojan Vojnov i veganska hrana
  28. epizoda: organska proizvodnja Balanyi Sándor, Centar za organsku proizvodnju Selenča
  29. epizoda: organska proizvodnja Ignjata Jurišića, Centar za organsku proizvodnju Selenča
  30. .epizoda: organska proizvodnja Nebojše Miščevića, organska semena Arum Dec
  31. epizoda: organska proizvodnja Radeta Maljkovića, Centar za organsku proizvodnju Selenča i Poljoprivredna Skola Futog